VIII Naukowo-Szkoleniowe Sympozjum Ratunkowe w Grudziądzu

W dniach 17 - 19 maja 2022 r. w Grudziądzu odbyło się VIII Naukowo - Szkoleniowe Sympozjum Ratunkowe pt. "Po pierwsze jakość". Członkiem Komitetu Naukowego Sympozjum był dr hab. n med. i n. o zdr. Patryk Rzońca - Kierownik Zakładu Anatomii Człowieka WNOZ WUM.

W dniach 17 - 19 maja 2022 r. w Grudziądzu odbyło się VIII Naukowo - Szkoleniowe Sympozjum Ratunkowe pt. "Po pierwsze jakość". Członkiem Komitetu Naukowego Sympozjum był dr hab. n med. i n. o zdr. Patryk Rzońca - Kierownik Zakładu Anatomii Człowieka WNOZ WUM, który przewodniczył panelowi pt. "Elementy medycyny ratunkowej" oraz zaprezentował wystąpienie zatytułowane: "Analiza czynników ryzyka zgonu wewnątrzszpitalnego u pacjentów z COVID-19".