Wymiana doświadczeń związanych z kształceniem anatomii

W dniach 12-18 czerwca 2022 odbyła się wizyta dr hab. Małgorzaty Witkowskiej-Zimny na wydziale dietetyki Polytechnic Institute of Bragança (Portugalia). Spotkanie odbyło się w ramach programu Erasmus+ Training Staff Mobility. Podczas tej wizyty nasza ekspertka ustaliła szczegóły współpracy dotyczącej wymiany studenckiej z koordynatorką Erasmusa Julianą Almeida de Souza.

Była też okazja do zwiedzenia kampusu, wymiany doświadczeń  związanych z kształceniem anatomii na kierunku dietetyka, a także spotkanie ze studentką dietetyki Wydziału Nauk o Zdrowiu naszej uczelni, aktualnie przebywającą w ramach Erasmus+ w Bragançy.